Вишукана підвісна люстра-репліка італійської моделі Accordéon створює образ текстильного плісе або акордеона. Ця розкішна італійська колекція підвісних світильників є вірним маркером нової сучасної історії, яка бачить дизайн, моду, ремісничу техніку та технології у постійній взаємодії.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 205 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 65х65х40 см |
| Діаметр кільця | 60 см |
| Ширина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!