Сучасна люстра з подвійним плафоном на 4 лампи
Артикул: ID-3149
Під замовлення
2 595 грн
Сучасна люстра з подвійним плафоном у корпусі чорного кольору з фурнітурою латунь. Модель доступна на 4, 6 та 8 плафонів. Рекомендуємо на площу 8 м кВ (без додаткових джерел світла).
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 4 |
| Розмір упаковки | 44х37х20 см |
| Вага (кг) | 1 |
| Ширина | 80 |
| Висота | 26 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!