Стельова люстра Water Drops Сучасна каскадна мінімалістична серія підвісних скляних крапель у двох кольорах: янтар та графіт. Додаткове точкове освітлення вбудоване в стельове кріплення.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Графіт |
| Розмір монтажної планки | 43 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Потужність, Вт | 22 |
| Розмір упаковки | 66х66х21 см |
| Вага (кг) | 7 |
| Розмір стельової основи | 58х4 см |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!