Підвіс Forli із білим металевим плафоном 35х20 см
Артикул: ID-2642
Під замовлення
Стильний підвісний світильник Forli у сучасному стилі. Металевий конусоподібний плафон декорований латунною вставкою вгорі, яка доповнює дизайн та гармонійно контрастує з кольором світильника. Підвісний світильник Forli стане чудовим доповненням інтер'єрів у сучасному та стилі лофт. Чудово підійде для освітлення зали, вітальні, кухні та комерційних приміщень. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та металевих конусоподібних плафонів. Розмір плафона - 35х20 см. Цоколь Е27. Світильники Forli представлені у 3-х кольорах плафона: латунь, чорний та білий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 30 до 180 см.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Цоколь | E27 |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір плафона | 35х20 см |
| Ширина | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!