Підвіс Aurea із чорним мармуровим плафоном в стилі Ар-деко
Артикул: ID-2995
Закінчується
Надзвичайна колекція підвісних світильників Із мармуровими плафонами у стилі Ар-деко. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядає як вінтажний сучасний світильник. Ця колекція світильників має прості та мінімалістичні лінії, що є найкращим аспект дизайну. Циліндричні сучасні підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та мармурової фурнітури, стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів. Ця серія світильників представлена у трьох кольорах плафона: білий, чорний та зелений мармур. Є можливість регулювати загальну висоту світильника. Висота корпусу - 35 см, ширина - 12 см. Лампочка в комплекті.
| Мінімальна висота | 40 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Цоколь | MR11 GU10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір плафона | 35х12 см |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!