Люстра в корпусі метал кольору латунь на 6 прозорих плафонів
Артикул: ID-1392
Закінчується
6 775 грн
4 404 грн
Каскадна асиметрія Люстра в корпусі метал кольору латунь на 6 або 8 прозорих плафонів з ріжками, що мають регулюючий механізм Комплектація без лампочок
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | G4 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Форма | Асиметрична |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 70 |
| Висота | 62 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!