Люстра в корпусі латунь з видовженими матовими плафонами
Артикул: ID-1622
Закінчується
7 865 грн
7 079 грн
Розкішна серія світильників в корпусі метал кольору латунь з матовими плафонами що складається з люстри на 3 ріжки (6 ламп) та бра на 2 плафони Ріжок з плафонами має регулюючий механізм (є можливість виставити плафони під кутом) Рекомендуємо на площу до 16 м кВ (без додаткових джерел світла) Комплектація без лампочок
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Цоколь | G9 |
| Колір плафона | Матовий |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ширина | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!