Люстра HOLLY на 12 біло-чорних плафонів у хромовому корпусі
Артикул: ID-2732
Закінчується
6 815 грн
Колекція люстр HOLLY на 12 плафонів (6 білих з цоколем G9 і 6 чорних декоративних) у корпусі кольору хром. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці підвісні люстри прекрасно доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення.
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Колір плафона | Чорний |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Кількість ламп | 6 |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Ширина | 25 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!