Нова колекція сучасних підвісних плафонних люстр Hayes Round у латунному металевому корпусі представлена на 6 та 8 білих матових плафонів. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці люстри прекрасно доповнюють сучасний інтер'єр будь-якого приміщення. Діаметр загальний 85 см, діаметр внутрішнього кільця - 55 см.
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 6 |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Ширина | 85 |
| Довжина | 85 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!