Сучасна підвісна LED люстра у металевому корпусі кольору хром. У люстрі вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Модель представлена у двох варіантах: 3 світлових блоки, потужністю 22 Вт 5 світлових блоків, потужністю 37 Вт
| Мінімальна висота | 25 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Потужність, Вт | 37 w |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 70 |
| Довжина | 70 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!