Люстра дизайнерська Crystal square в металевому корпусі кольору латунь на 8 ламп Ріжки можна повертати горизонтально або вертикально
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Цоколь | G4 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 8 |
| Ширина | 80 |
| Довжина | 75 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!