| Тип | А |
| Діаметр | 35 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Розмір упаковки | 56х56х11 см |
| Розмір упаковки | 46х46х11 см |
| Вага (кг) | 2.8 |
| Ширина | 35 |
| Довжина | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!