Лінійний видовжений світильник LED на 3 режими освітлення (тепле-нейтральне-холодне світло)
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип кріплення | Металевий трос |
| Потужність, Вт | 13 |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Розмір упаковки | 97х19х11 см |
| Розмір стельової основи | 15х4х5 см |
| Довжина | 90 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!