Лінійний світильник на 8 плафонів у скандинавському стилі
Артикул: ID-3717
Під замовлення
9 215 грн
| Світлова температура | 4000К |
| Світлова температура | 5000К |
| Світлова температура | 4000К+5000К |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 40 w |
| Розмір упаковки | 128х33х22 см |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 110 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!