Видовжений лінійний настінний світильник із регулюючим спотом та білим матовим плафоном у кольорі корпусу - латунь
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | G9 |
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір плафона | 14х6 см |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 80 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Ширина | 10 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!