Представляємо новинку - бра Vogue, сучасне освітлювальне рішення, створене для того, щоб додати тепло та стиль у простір вашого будинку. Витончений дизайн (з’єднання чорного металевого корпусу з латунною фурнітурою та латунним спотом) і нейтральне підсвічування цих бра роблять їх ідеальним доповненням до сучасних і мінімалістичних інтер’єрів, створюючи затишну та привабливу атмосферу. Тому ці бра ідеально підійдуть для вітамінів, спалень та місць відпочинку. Ця серія світильників доступна відразу у двох варіантах - лівий та правий (залежить від місця розміщення світлової лінії).
| Серія | WB 10/2 |
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Бренд | LineF |
| Розмір стельової основи | 16х4х5 см |
| Потужність, Вт | 9 |
| Колір фурнітури | латунь |
| Сторона | Ліва |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 16 |
| Довжина | 51 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!