Лінійні підвісні світильники у чорному каркасі довжиною 100 см
Артикул: ID-1592
В наявності
Сучасні лінійні підвісні світильники — це не лише функціональне джерело світла, але й стильний елемент декору, який гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь і чорний, а також у 3-х варіантах довжини: 60, 80 та 100 см із потужністю відповідно 7 Вт, 10 Вт, 15 Вт. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами з нейтральною температурою світла 4000К, яке забезпечує комфортне й рівномірне освітлення. Це світло створює затишну атмосферу, не втомлює очі та сприяє природному сприйняттю кольорів. Особливістю серії є можливість поєднувати світильники різних розмірів, створюючи унікальні світлові композиції. Завдяки цьому, ви можете втілювати сміливі дизайнерські рішення, підкреслюючи стиль приміщення та додаючи йому характеру. Вони ідеально підходять для оформлення сучасних інтер’єрів, таких як вітальні, спальні, коридори або робочі простори.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 280 см |
| Мінімальна висота | 112 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір стельової основи | 9х6 см |
| Цоколь | LED |
| Потужність, Вт | 15 |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Довжина корпусу | 100 |
| Довжина | 100 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!