Лінійне бра у латунному корпусі з двома кріпленнями 92 см
Артикул: ID-1543
Під замовлення
Сучасне настінне лінійне бра — стильне рішення для інтер’єрів, яке поєднує мінімалізм та функціональність. Дизайн виконаний у вигляді білої світлодіодної палки-трубки, яка кріпиться на металеву основу, що надає елегантний акцент. Всередині білої пластикової палки бра інтегровані світлодіоди з нейтральною температурою світла 4000К, які забезпечують м'яке, рівномірне освітлення. Ця серія бра представлена у варіантах: дві комбінації кольорів корпусу: чорний метал+білий розсіювач та метал латунь+білий розсіювач, що легко вписуються в різні стилі інтер’єру з однією точкою кріплення у 2-х розмірах: 45 см та 70 см з двома точками кріплення у 2-х розмірах: 62 см, 92 см та 120 см Цей світильник ідеально підходить для сучасних інтер’єрів у стилях модерн або мінімалізм, додаючи приміщенню функціональності та стильного вигляду.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Відстань між точками кріплення | 65 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра в передпокій |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Тип приміщення | Бра для ванної кімнати |
| Ширина | 11 |
| Довжина | 92 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!