| Тип | А |
| Довжина | 60 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір упаковки | 70х26х12 см |
| Розмір упаковки | 90х32х12 см |
| Розмір упаковки | 115х40х16 см |
| Вага (кг) | 2 |
| Вага (кг) | 3 |
| Вага (кг) | 3.8 |
| Бренд | LineF |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!