Сучасна лінійна люстра в скандинавському стилі в корпусі метал чорного кольору з плафонами у вигляді спотів чорного кольору або латунь Люстра доступна у декількох розмірах : на 5, 9 , а також 12 ламп
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Цоколь | GU10 |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип кріплення | 2 металеві троси |
| Кількість ламп | 9 |
| Розмір упаковки | 89х34х19 см |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Довжина | 123 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!