Ліхтар настінний вуличний
| Колір корпусу | Застаріле золото |
| Цоколь | E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір упаковки | 24х24х37 см |
| Розмір стельової основи | 20х12 см |
| Ширина | 25 |
| Висота | 50 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!