Led світильник у вертикальній формі 60 см із чорною кулькою
Артикул: ID-2123
Під замовлення
Підвісний світильник у вертикальній формі білого корпусу із чорною кулькою (діаметр 10 см), Корпус світильника виготовлений із білого пластику та оснащений вбудованими світлодіодами нейтральної температури світла. Потужність світильника - 8 Вт. Висота корпусу - 60 см, ширина - 3 см. Загальна висота світильника регулюється від 65 до 200 см, відповідно до особливостей інтер'єру. Серія дизайнерських світильників Tube&Ball представлена у двох кольорах металевого корпусу (чорний та латунь) та у двох варіаціях: 1) у вертикальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (60 та 90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (60 та 90 см) 2) у горизонтальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (90 см)
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 8 |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Довжина корпусу | 60 |
| Ширина | 10 |
| Висота | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!