Led світильник Tube&Ball із латунною кулькою у двох формах
Артикул: ID-2823
Закінчується
3 125 грн
Підвісні світильники з вбудованими світлодіодами у вертикальній та горизонтальній формі. В моделі в білому кольорі трубки із латунною кулькою розсіювачем є видовжений корпус з вбудованими світлодіодами потужністю 16 вт.
| Тип | А |
| Сторона | Горизонтальна |
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 230 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Потужність, Вт | 16 w |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Ширина | 10 |
| Довжина | 90 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!