LED світильник підвісний UMBRIA в чорному корпусі
Артикул: ID-2785
Під замовлення
6 215 грн
Підвісний LED світильник у чорному металевому корпусі, діаметр - 45 см. Деревʼяна фурнітура та фурнітура білого кольору. LED світильник має 3 режими освітлення + нічник. Потужність 48 Вт (24 Вт тепле та холодне + 5 Вт нічник). У комплекті пульт дистанційного керування.
| Мінімальна висота | 25 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 48 w |
| Наявність пульта д/у | є |
| Розмір стельової основи | 16х5 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Колір фурнітури | Білий |
| Колір фурнітури | Дерево |
| Ширина | 45 |
| Довжина | 45 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!