LED світильник підвісний круглий в білому корпусі
Артикул: ID-2789
Закінчується
4 275 грн
Підвісний LED світильник у металевому корпусі, діамером - 50 см. Ця модель представлена у двох кольорах: білий та чорний. LED світильник має 3 режими освітлення + нічник. Потужність 38 Вт (19 Вт тепле та холодне + 5 Вт нічник). У комплекті пульт дистанційного керування.
| Мінімальна висота | 20 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 38 w |
| Наявність пульта д/у | є |
| Розмір стельової основи | 16х5 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Ширина | 50 |
| Довжина | 50 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!