LED люстра на три кільця у чорному каркасі представлена у трьох розмірах кілець: 60+40+20 см, потужність 107 Вт (51 Вт тепле та холодне світло) 60+50+40 см, потужність 102 Вт (50 Вт тепле та холодне світло) 80+60+40 см, потужність 152 Вт (73 Вт тепле та холодне світло) Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: нейтральний, теплий, холодний. Особливістю даної моделі є можливість регулювати висоту та виставляти бажане положення кілець. Вони можуть розміщуватись як горизонтально одне відносно одного, так і під різними кутами нахилу, створюючи свою унікальну світлову композицію. Ідеально підходить для сучасних, мінімалістичних, хай-тек та лофт-інтер'єрів. Чудово виглядатиме у вітальні, їдальні, зоні відпочинку чи просторому холі, додаючи простору розкішного та футуристичного вигляду.
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір стельової основи | 25х4 см |
| Потужність, Вт | 107 |
| Форма | Кільце |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Діаметр кільця | 60+40+20 см |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Ширина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!