Дизайнерська LED люстра на 3 режими освітлення в корпусі метал білого кольору із сірою фурнітурою
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 44 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Потужність, Вт | 95 |
| Потужність, Вт | 47 |
| Наявність пульта д/у | є |
| Розмір упаковки | 57х57х11 см |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір стельової основи | 44х3 см |
| Ширина | 50 |
| Висота | 9 |
| Довжина | 50 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!