LED люстра-кільце, на якому розмістились 6 пташок
Артикул: ID-4080
Під замовлення
19 845 грн
Серія розкішних золотистих LED пташок-ластівок, що розмістились на круглому кільці люстри, підвісного світильника та бра
| Світлова температура | 4500К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір упаковки | 66х66х19 см |
| Вага (кг) | 4 |
| Ширина | 95 |
| Довжина | 95 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!