Серія led світильників, що складається з основної люстри в геометричній формі на 2 плафони кільця, та двох напівкілець чорного кольору з прозорим орг склом, підвісного світильника та бра Колірний режим світильників: 2900К, 4000К, 5000К
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розмір плафона | 18 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 8 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 53х26х29 см |
| Вага (кг) | 1 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для кухні |
| Висота | 30 |
| Довжина | 45 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!