Латунний світильник з регулюючими ріжками з плафоном з подвійного скла
Артикул: ID-984
В наявності
6 075 грн
5 164 грн
Сучасний світильник з рухливими, регулюючими ріжками з плафоном з подвійного скла: прозорого та білого матового всередині Модель доступна в двох кольорах корпусу: чорний та латунь на 20 ламп Ріжок на 2 плафони має регулюючий механізм, цоколь G9 (для світлодіодної, енергозберігаючої лампочки) В комплекті лампочки 3 Вт Рекомендуємо на площу 20-30 м кВ
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 20 |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 85 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!