Дана модель підвісного світильника складається з латунного металевого підвісу-корпусу, який обвиває світлодіодна кругла гнучка стрічка. Завдяки своєму дизайну ця модель може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоу-румах. Дана модель представлена у 2-х кольорах корпусу (латунь та чорний) та 2-х довжинах корпусу: 60 та 80 см.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Цоколь | LED |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Потужність, Вт | 14 |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Довжина корпусу | 60 |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Ширина | 15 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!