Сучасні лінійні бра, які не лише виконують функцію освітлення, але і є стильним елементом інтер’єру. Металева конструкція бра складається із круглої стінової основи та довгої вигнутої планки у хвилеподібній формі. Бра оснащені вбудованими світлодіодами, які розташовані під розсіювачем вздовж всієї довжини (основи та планки) і випромінюють нейтральне світло з температурою 4000К. Модель доступна у 2-х варіантах кольору корпусу: чорний та латунь, а також у 3-х розмірах: 60 см, 80 см та 100 см. Основна перевага цих бра полягає в можливості встановлення під потрібним кутом – горизонтально або вертикально.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 22 w |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір стельової основи | 8х2,5 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 12 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!