Бра у латунному корпусі має унікальний дизайн із декоративним кришталевим камінням двох кольорів прозорий та графіт. Вони кріпляться до металевого корпусу, створюючи привабливу і сучасну естетику дизайну. Довжина світильника 20 см, ширина - 25 см, відступ від стіни 12 см. Бра оснащене вбудованими світлодіодами, що мають три режими освітлення, потужністю 5,5 Вт. Ця модель ідеально підходить для віталень, їдалень або сучасних офісних приміщень, додаючи їм стиль та функціональність. Бра є частиною цілої колекції освітлювальних приладів, до якої також входять кільцеві підвісні люстри (Ø60 та 80 см) та підвісні видовжені люстри (довжиною 80 та 100 см).
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Колір кришталю | Графіт |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 5,5 Вт |
| Розмір стельової основи | 10х10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 25 |
| Довжина | 20 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!