Латунна видовжена люстра з гнучкою LED стрічкою 170 см
Артикул: ID-2181
Закінчується
Конструкція люстри складається з металевої трубки, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, яка має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах: 140 см, довжина трубки 120 см, неон 4 м, потужність 58 Вт, відстань між кріпленням 90 см 170 см, довжина трубки 150 см, неон 5 м, потужність 75 Вт, відстань між кріпленням 90 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 45 до 140 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла кільцева підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер’єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.
| Мінімальна висота | 45 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Потужність, Вт | 75 w |
| Довжина | 170 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!