Нова серія підвісних латунних LED люстр SCRIBBLE RING представлена у двох розмірах корпусу (діаметром 55 та 80 см). Ідеально підходить для установки над обіднім столом, у вітальні або, наприклад, у коридорі. Потужність залежно від діаметра: 55 см - 37 Вт - висота корпусу 13 см 80 см - 93 Вт (46 Вт тепле та холодне світло) - висота корпусу 30 см Конструкція люстри утворена скрученим дизайном, що створює оптичну ілюзію двох кілець. Ширина металевої дуги - 5 см. Внизу є акриловий розсіювач, який приховує вбудовані світлодіоди. Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Три дроти натягу можна регулюються під час встановлення відповідно до висоти Вашої стелі від максимальної висоти 160 см до мінімальної - 20/35 см.
| Мінімальна висота | 35 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для коридору |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Потужність, Вт | 93 |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Форма | Кільце |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!