Латунна люстра на 8 плафонів із чорною фурнітурою
Артикул: ID-2840
Під замовлення
4 135 грн
Латунна люстра на 8 плафонів із чорною фурнітурою. Діаметр люстри 95 см. Довжина ріжків 30 см.
| Максимальна висота | 60 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 8 |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Ширина | 95 |
| Довжина | 95 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!