Ця приголомшлива люстра Kiandra демонструє натхнення ар-деко з гламурним сучасним відтінком, що робить її фаворитом дизайнерів для особливо елегантних інтер’єрів. Два яруси мініатюрних мармурових панелей створюють декадентський дисплей під час освітлення, чудово посилений мерехтливим латунним покриттям на його основі. У люстрі використовуються підвішені матові пластини (20х5 см) та повністю металева основа кольору латунь. Нова серія люстр Kiandra представлена у двох розмірах корпусу (діаметром 60 та 80 см).
| Тип | А |
| Діаметр | 60см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х3,5 см |
| Цоколь | E14 |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Кількість ламп | 9 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!