Латунна люстра Gorizia на 9 янтарних плафонів
Артикул: ID-2973
Під замовлення
7 555 грн
Сучасна модель підвісної люстри в скандинавському стилі виконана у латунному металевому корпусі із янтарними скляними плафонами різного розміру. Діаметри плафонів: 10 см (5 шт), 12 см (3 шт), 15 см (1 шт) Висота люстри регулюється від 25 до 160 см. Довжина металевого корпусу - 90 см, а ширина - 60 см. Ця модель люстри представлена у комплектації на 7, 9 та 12 плафонів.
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 10 см (5 шт), 12 см (3 шт), 15 см (1 шт) |
| Колір плафона | Янтарний |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 3 троси |
| Кількість ламп | 9 |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Бренд | LineF |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | SG 44 GD+AM |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 90 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!