Круглий дизайнерський підвіс з кристалами підкреслить вишуканість будь-якого інтер'єру. Він оснащений 8 лампами в цоколі G4. Діаметр підвісної кришталевої частини - 25 см. Ця модель підвісного світильника є у двох кольорах корпусу: золото та хром.
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Цоколь | G4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 8 |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Форма | Куля |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 25 |
| Висота | 140 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!