Кругла золота люстра ATHELIA із перламутровими пластинами Ø 60 см
Артикул: ID-2701
В наявності
Дизайнерська підвісна кругла люстра ATHELIA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі. Особливістю дизайну даної моделі є перламутрові пластини діаметром 5 см. Завдяки своїй формі та перламутровим пластинам вона привертає увагу і створює атмосферу розкоші. Корпус люстри виготовлений з металу золотого кольору. Ця модель люстри доступна у 3-х діаметрах: 45, 60 та 80 см. Завдяки мінімальній висоті 40 см та максимальній - 180 см, вона ідеально підлаштовується під висоту будь-якого інтер'єру. Серія люстр ATHELIA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золота та у 4-х розмірах: три круглі з діаметрами 45 см, 60 см та 80 см і видовжена - 80х30 см. Також цю серію люстр чудово доповнюють підвіси діаметром 30 см, бра - 27х18 см та настільні лампи - 37х27 см.
| Мінімальна висота | 40 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Кількість ламп | 8 |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Коло |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 60 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!