Серія круглих підвісних люстр LOUISA на 9 та 12 білих матових плафонів у двох кольорах корпусу: чорний та латунь. Діаметр люстри загальний - 75 см, діаметр внутрішнього кільця - 50 см.
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 12 |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Ширина | 75 |
| Довжина | 75 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!