Коричневе LED бра із двома регулюючими точками світла 32х14 см
Артикул: ID-2315
В наявності
1 395 грн
Стіновий світильник виготовлений із металу кольору Coffee та доповнений хромованою фурнітурою. Довжина корпусу - 32 см, відступ від стіни -14 см. Дизайн світильника гармонійно доповнюють два круглі плафони (7,5х6,5 см) із вбудованими світлодіодами (11 Вт), що випромінюють світло нейтральної температури. Між основою і плафонами є регулюючий механізм, завдяки якому можна повертати та направляти світловий потік. Перевагою даної моделі також є наявність вимикача на корпусі світильника.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Coffee |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір плафона | 7,5х6,5 см |
| Колір фурнітури | Хром |
| Розмір стельової основи | 28х3х5 см |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Серія | 8243/2 |
| Тип приміщення | Люстри в передпокій |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Тип приміщення | Бра для ванної кімнати |
| Довжина | 32 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!