| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 3 |
| Колір фурнітури | латунь |
| Ширина | 35 |
| Довжина | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!