| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Цоколь | E14 |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Кремовий |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 8 |
| Ширина | 80 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!