Кільцева підвісна люстра з поворотними металевими плафонами
Артикул: ID-2679
В наявності
9 245 грн
6 934 грн
Дизайнерська підвісна кільцева люстра у чорному металевому корпусі із неймовірними металевими плафонами (верхня частина плафона - чорна, а середина - золота). Розмір плафона - 17х10 см. Особливістю даної моделі є можливість зміни напряму плафонів. Ця модель люстри доступна на 9 та 12 плафонів.
| Кількість ламп | 9 |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Максимальна висота | 165 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 17х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Ширина | 95 |
| Довжина | 95 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!