Кільцева овальна кришталева люстра в хромі 80х38 см
Артикул: ID-2064
Закінчується
Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер’єру. Дизайн представлений металевим хромованим кільцем овальної форми 80х38 см, що прикрашений підвісками із прозорого каміння (висота корпусу з підвісками - 10 см). Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення + нічник – теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність – 70 Вт, з яких 35 Вт на тепле і холодне світло, а 7 Вт - нічник. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер’єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється оптимально від 20 до 120 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Модельний ряд представлений варіантами: на одне кільце (Ø 30, 40, 50, 60 та 80 см) на два кільця (60+40 см та 80+60 см) на три кільця (80+60+40 см) видовжена овальна форма (80х38 см) видовжена пряма форма (80х5 см) Ці люстри стануть чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер’єру.
| Колір кришталю | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір стельової основи | 32х4 см |
| Потужність, Вт | 70 w |
| Наявність пульта д/у | є |
| Режим нічника | Є |
| Форма | Овал |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 38 |
| Висота | 10 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!