Кільцева підвісна люстра з плафонами кулями різного діаметра (10/12/15 см) з хаотичним розміщенням на металевому корпусі. Модель представлена у двох кольорах металевого корпусу: білий та чорний. Загальний діаметр люстри - 55 см, діаметр кільця - 30 см. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 30 до 165 см. Ця модель люстри є чудовим вибором для сучасних інтер'єрів, відмінно доповнює кухні, вітальні, спальні, або стильні комерційні приміщення.
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 165 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Кількість ламп | 5 |
| Діаметр кільця | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Форма | Кільце |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 55 |
| Довжина | 55 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!