Кільцева люстра з 10 білими плафонами у чорному корпусі Ø 70 см
Артикул: ID-325
В наявності
Підвісна люстра з металевим кільцевим каркасом і кулястими плафонами різного діаметра, хаотично розміщеними по конструкції, стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі, поєднуючи елегантність і функціональність. Модель представлена у трьох кольорах металевого корпусу: білий, чорний та латунь; у двох кольорах плафонів: білі та прозорі; та у трьох розмірних варіантах: на 5 плафонів (10/12/15 см): загальний діаметр - 55 см, діаметр металевого кільця - 30 см на 10 плафонів (8/10/12/15 см): загальний діаметр - 70 см, діаметр металевого кільця - 45 см на 15 плафонів (8/10/12/15 см): загальний діаметр - 85 см, діаметр металевого кільця - 55 см Висота люстри регулюється, що дозволяє адаптувати її до приміщень із різною висотою стель. Ця модель люстри є чудовим вибором для сучасних інтер'єрів, відмінно доповнює кухні, вітальні, спальні, або стильні комерційні приміщення.
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Кількість ламп | 10 |
| Бренд | LineF |
| Серія | AT 32 BK |
| Діаметр кільця | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 70 |
| Довжина | 70 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!