Кільцева латунна люстра з гнучкою LED стрічкою Ø105 см (кільце 80 см)
Артикул: ID-1864
Закінчується
Конструкція люстри складається з металевого кільця, яке обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах: 60 см кільце, загальний діаметр - 85 см, потужність - 60 Вт 80 см кільце, загальний діаметр - 105 см, потужність - 80 Вт Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 15 до 155 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла кільцева підвісна люстра (діаметр кільця 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина трубки 120 та 150 см) Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер’єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.
| Мінімальна висота | 15 см |
| Максимальна висота | 155 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Потужність, Вт | 80 Вт |
| Колір фурнітури | латунь |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Ширина | 105 |
| Довжина | 105 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!