Кільцева латунна люстра з 8 подвійними плафонами Ø 50 см
Артикул: ID-1901
Закінчується
Представляємо нову серію люстр, яка вирізняється сучасним дизайном із чіткими геометричними лініями та мінімалістичними акцентами. У серії є 2 варіанти кольорів корпусу: чорний та латунь. Основу люстри становить металеве кільце, що надає виробу елегантного вигляду та робить його стильним доповненням для сучасних інтер’єрів. На кільці почергово розміщені 8 подвійних скляних плафонів діаметром 10 см з цоколем G9 (завдяки цьому люстра підтримує сучасні лампи, забезпечуючи комфортне та ефективне освітлення Загальний діаметр люстри - 50 см, діаметр металевого кільця - 32 см. Ця серія люстр ідеально підійде для віталень, їдалень, спалень або офісних приміщень, додаючи інтер’єру легкості та сучасного стилю.
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Цоколь | G9 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Бренд | LineF |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Розмір плафона | 10 см |
| Кількість ламп | 8 |
| Діаметр кільця | 32 см |
| Серія | MJ 207 |
| Ширина | 50 |
| Довжина | 50 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!